szmartfon

Etui ze skóry czy silikonowe – wybieramy etui na telefon Samsung

Wiele osób przed zakupem smartfona Samsung lub tuż po jego zakupie myśli o dodatkowym wyposażeniu, w kręgu zainteresowań kupujących są między innymi dodatkowe wysokiej jakości słuchawki, głośniki zewnętrzne z basem, rysiki, rękawiczki, ściereczki, banki energii, jak również elementy, które mają zapewnić dodatkową ochronę w postaci szkieł hartowanych czy też etui na telefon Samsung. Najczęściej użytkownicy wybierają etui, silikonowe bądź ze skóry.

Etui silikonowe

świetna zabawa ze smartfonemEtui silikonowe chyba jest najpowszechniejsze, głównie za sprawą niskiej ceny, jednak nie zawsze użytkownicy decydują się na ten wariant materiału, głównie za sprawą ubogiego wyglądu etui silikonowego. Bez względu na dodatki, które będzie on zawierał, zawsze to będzie gorszy materiał w oczach innych osób. Czy etui silikonowe jest złe? Oczywiście możesz trafić w Internecie na warianty kiepskiej jakości, które nie spełniają podstawowych norm, w typowym zastosowaniu etui silikonowe do Samsungów są funkcjonalne, oferują przy tym podstawową ochronę. Na rynku znajdziesz różne warianty etui, z ochroną tylko na plecki smartfona, inne z kolei w postaci książkowej dostarczą pełnej ochrony, również na ekran urządzenia. To które wybierzesz zależy głównie od Twoich potrzeb i preferencji jako użytkownika telefonu. Jeśli dużo dzwonisz etui z klapką może stanowić dobre rozwiązanie, jeżeli natomiast telefon bardziej służy do przeglądania stron internetowych lub oglądania filmów można zastanowić się nad etui do Samsunga, które będzie można złożyć, tworząc podstawkę dla ekranu – przydatne podczas oglądania materiałów video lub gdy chcemy zrobić jakaś prezentacje przy pomocy ekranu smartfona. Bardziej wymagający klienci, którzy oczekują od etui do Samsunga odpowiedniej klasy, elegancji mogą zdecydować się na etui wykonane z naturalnej skóry.

z telefonem

Etui ze skóry

Wykonane z wysokiej jakości materiałów skórzane etui Samsung Galaxy z pewnością znajdzie swoich zwolenników, szczególnie gdy potrzeba dobrego solidnego i przede wszystkim eleganckiego etui, które wpada w oko. Tego typu etui najczęściej zakładamy na konferencje, szkolenia, a studenci dla szpanu, jednak sam wygląd skórzanego etui to nie wszystko. Etui jest funkcjonalne i w zależności od wariantu który zakupimy zabezpiecza również ekran urządzenia. Etui skórzane szczególnie polecane jest dla kobiet, które cenią sobie wygląd, a jednocześnie chcą mieć funkcjonalne etui, które będzie w stanie pomieścić dodatkowe rzeczy jak na przykład karty kredytowe, wizytówki czy inne akcesorium.

To w końcu które wybrać?

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi, albowiem wszystko zależy od Twoich indywidualnych preferencji. Etui ze skóry może być doskonałym prezentem na walentynki, imieniny, urodziny, dla dziewczyny, członka rodziny lub po prostu przyjaciółki/przyjaciela, silikonowe etui na Samsunga również można kupić na prezent, z pewnością mniej wymagający użytkownicy docenią ten typ etui, w końcu nie każdy musi mieć coś co rzuca się w oczy.